top of page

REFERENCJE

KAPTUR_edited.jpg

Joanna Kapturska

Trenera Łukasza znam nie od dziś. Nasza współpraca zaczęła się kilka lat temu. Jest osobą profesjonalną, uczciwą i niezwykle pomocną. Przede wszystkim kocha to, co robi, dzięki czemu niezwykle angażuje się w swoją pracę. Przykłada ogromną uwagę do tego, by ćwiczenia były wykonane w sposób właściwy. NATYCHMIAST KORYGUJE, nic nie umknie jego uwadze, a bystre oko wypatrzy najdrobniejsze uchybienia. To właśnie dzięki temu zmęczenie fizyczne odczuwalne jest dopiero po wyjściu z treningu.
Przy całej intensywności treningu – dba by był on nie tylko efektywny ale całkowicie bezpieczny. Poza treningiem, dodaje mnóstwo konsultacji, które zdecydowanie ułatwiają drogę do wspólnego celu czyli to co w grze zespołowej najważniejsze- jedność/kolektyw. Nie bez znaczenia jest też przyjemna atmosfera samego treningu. 

Szanuje własny profesjonalizm a co ważniejsze – czas i zaangażowanie trenujących. Podsumowując – ze 100% przekonaniem polecam.

KAro_edited.jpg

Karolina Szczygieł

Profesjonalista na każdym szczeblu. Trener, który z pasją i sercem podchodzi do każdego treningu i meczu. Każda minuta spędzona na hali to zastrzyk pozytywnej energii i motywacji.
Dla mnie to człowiek, który kocha to co robi i oddaje się temu w 100%. Podziwiam za zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu.

NIA_edited.jpg

Nia Grant

Uki was one of my favorite coaches while playing in Europe. He is extremely knowledgeable on the game, especially with logistics and video work. He knows how to lead teams in practice and game preparation. He is also very good with personality management of heavily diverse teams in difficult situations.
I would play for him anytime!

erica_edited.jpg

Erica Salanciova (Boćkay)

Coach Lukasz for me is great coach. He helped me with my injury (was really calmed with me). He learned me new technics but the most he spoke a lot about everything with us.

Tarnow.jfif

Kibice UKS Jedynka

Trenerze... Łukasz ! 
Nigdy nie zapomnimy tego partnerstwa i tych emocji które razem przeżyliśmy.
Dałeś nam wiarę że walka do końca zawsze ma sens. Dziękujemy! 
W Tarnowie masz zawsze oddanych przyjaciół !


Twoi Kibice

Post z Facebooka:

https://www.facebook.com/watch/?v=278880056887695

bottom of page